Prihlásiť sa

Nestville Apartments ponúka štýlové ubytovanie v 8 komfortných apartmánoch v dedinke Hniezdne v regióne severný Spiš neďaleko Starej Ľubovne. Komfortne zariadené apartmány Vás upútajú svojim vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom. Poskytujú plnohodnotné ubytovanie pre dve osoby s možnosťou prístelky pre dospelú osobu, prípadne dve deti vo forme rozťahovacej sedacej súpravy. Sú rozdelené na obývaciu časť s kompletne zariadenou kuchynkou, veľkorysou sedačkou a smart televízorom. V spálni určite oceníte postele s kvalitnými matracmi a jemným posteľným prádlom. Samozrejmosťou je kúpeľňa vybavená toaletou a sprchovým kútom.

Apartmány sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Nestville Parku, ktorý ponúka jedinečné možnosti kultúrneho vyžitia. Spoznajte s nami prvú slovenskú Nestville Whisky v expozícii Nestville Distillery, ochutnajte lahodnú čokoládu v čokoládovni Nestville Chocolate či poctivé remeselné pivo Nestville Beer so špičkovou kuchyňou v reštaurácii s pivovarom Nestville Taberna. Na svoje si prídu aj milovníci koní v jazdeckom areáli Nestville Horses.

Nestville Apartments ponúkajú skvelú možnosť bezstarostne zažiť Nestville Park a nádherné okolie Pienin či severného Spiša.

 

 

Cenník / Menu

Mimosezóna

 • Apartmán bez terasy s uvítacím balíkom
  75 €
 • Apartmán s terasou s uvítacím balíkom
  85 €

Hlavná sezóna a vianoce

 • Apartmán bez terasy s uvítacím balíkom
  85 €
 • Apartmán s terasou s uvítacím balíkom
  95 €

Ďalšie poplatky

 • Prístelka osoba/noc
  10 €
 • Miestna daň za ubytovanie
  0.50 €

Lokalita

Pridať hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Personál
Cena
Lokalita
Kvalita