Prihlásiť sa

Ak ste sa rozhodli stráviť dovolenku, rekreáciu, alebo máte v pláne lepšie spoznať krásy malebného Liptova a Tatier, ponúkame vám celoročné dovolenkové ubytovanie v dvoch kompletne vybavených apartmánoch s celkovou kapacitou až pre 10 osôb.

APARTMENTS LIPTOV CITY*** sú moderné rodinné apartmány umiestnené v apartmánovom dome Liptov. Apartmány poskytujú nielen kvalitné  ubytovanie, ale aj atraktívne bonusové partnerské zľavy,  zaujímavé akciové balíčky a to všetko za výbornú cenu.

Vstup do apartmánového domu i do apartmánov je komfortne riešený prostredníctvom čipovej karty. Naši klienti majú k dispozícii celkom zdarma parkovacie miesto priamo pri apartmánovom dome i vlastnú lyžiareň. Na prízemí apartmánového domu je k dispozícii recepčná služba i reštaurácia LIPTOV 1713.

Výhodná poloha APARTMENTS LIPTOV CITY*** vytvára jedinečné podmienky na aktívny odpočinok, ako i prírodné a spoločenské využitie aj pre náročnejšieho klienta.

APARTMÁNY LIPTOV CITY *** poskytujú maximálne súkromie, pričom všetky atrakcie Liptova i Nízkych Tatier nájdete v okruhu iba do 25 km od našich apartmánov.

Videovizitka

Lokalita

Pridať hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Personál
Cena
Lokalita
Kvalita