Prihlásiť sa

Bývanie #podtatrami – Realitná kancelária Poprad Služby Prevádzkovateľ

Drevárska 1, Poprad

Nie len Realitná kancelária… Ako jediná Realitná kancelária v regióne ponúkame vlastný online marketing. Sme Realitná kancelária pôsobiaca v atraktívnych regiónoch pod Tatrami. Našou špecializáciou je cielený PR marketing pre novostavby a investičné nehnuteľnosti spojené najmä s poskytovaním ubytovania a rekreácie.

Prečo zveriť predaj práve nám?

Pretože nie sme bežná realitná kancelária! Tam, kde sú limity bežných maklérov, náš „inhouse“ marketingový tím iba začína. Bežná inzercia na portáloch už dnes zďaleka nestačí! Mladí ľudia sú na sociálnych sieťach a na nich treba úplne inak. Bežní makléri to často podceňujú alebo nevedia ako na to. Väčšina RK nemá ani vlastných fotografov a fotia ponuky mobilnými telefónmi. To si predsa vie väčšina predávajúcich spraviť aj sami, no nie? A ako to vyzerá, keď sa Vašej ponuky chopia naši marketéri?

Náš tím vytvorí:

  • Virtuálne prehliadky + videospoty
  • 360° prehliadky na Facebook + YouTube
  • Fotenie profesionálnou technikou + postprodukcia záberov
  • Zameranie, pôdorysy & vizualizácie
  • Naší grafici vytvoria prospekty na prezentáciu cez sociálne siete

Predaj „na kľúč“

Či už ide o investičné nehnuteľnosti alebo o 1 izbový byt na sídlisku, naši klienti sa nemusia o nič starať. Budú dostávať pravidelné reporty z našich aktivít, postaráme sa o administratívu, obhliadky aj o marketingovú stratégiu predaja a vyhotovenie reklamných prospektov.

 

Poskytované služby

Lokalita

Pridať hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Personál
Cena
Lokalita
Kvalita